Witam w moim Magicznym Domu!

Maison Magique jest małą domową hodowlą kotów rasy Maine Coon mieszczącą się w Warszawie.

Pierwszy Maine Coon pojawił się w moim domu jesienią 2008 roku i zakochałam się bez pamięci w tej czarnej jak smoła 2,5 letniej kotce. Rok później pojawiły się w domu moje pierwsze koty hodowlane. W 2010 roku zarejestrowałam hodowlę w Felis Polonia - FIFé

W 2012 roku pojechałam na moją pierwszą wystawę TICA... i to było TO... znalazlam to czego szukałam na kocich wystawach... wspaniałą atmosferę, piękne koty i cudownych ludzi. Od 2013 moja hodowla jest zarejestrowana w TICA i Klubie Kota X-Treme. Od lutego 2016 jestem licencjonowanym Head Ring Clerkiem, a od 2017 Master Clerkiem w TICA.

 

Koty są członkami mojej rodziny, Mają dostęp do wszystkich pomieszczeń w domu, najczęściej jednak starają się towarzyszyć mi we wszystkich zajęciach domowych. Kociaki wychowywane są wśród dorosłych kotów i dwóch psów od momentu kiedy ich matka na to pozwoli. Kociaki "do towarzystwa" mogą opuścić rodzinny dom w wieku 16 tygodni po dwukrotnym szczepieniu, odrobaczeniu, zaczipowaniu i po kastracji. Będą zarejestrowane w TICA i otrzymają rodowód Klubu Kota X-Treme.

Moje zwierzaki są pod opieką cudownych lekarzy: lek. wet. Anety Wieczorek, dr n. wet. Urszuli Bartoszuk (kardiolog) lek. wet. Mirki Ziemby (kardiolog) i lek. wet. Karoliny Pilak.  

© 2015 by MAISON MAGIQUE Maine Coon Cattery. P roudly created with Wix.com

  • facebook-square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now